Загальні

unnamed 4

11 грудня 2018 року делегація факультету інформатики на чолі з деканом професором Кудіним А.П. та завідувачем лабораторії електронного навчання Зінюком В.В. відвідала конференцію, яку організувала Асоціація «Інформаційні технологій України». Асоціація об’єднує 60 провідних компаній індустрії розробки програмного забезпечення, є національним представником України у Всесвітньому альянсі інформаційних технологій (WITSA) і Європейській асоціації цифрових технологій (Digital Europe). Запрошення факультету на цей захід є результатом співпраці НПУ і EPAM System відповідно до укладеної угоди. На конференції було 120 делегатів, в тому числі представники ряду провідних ВНЗ України, які ведуть підготовку програмістів (ХНУРЕ, КПІ тощо). Одне з рішень – створення фінансового фонду підтримки технічного забезпечення вищих навчальних закладів, які ведуть підготовку ІТ-спеціалістів, сучасним компютерним обладнанням. До плану забезпечення на 2019 рік внесено наш факультет, який представив на конференції інноваційну Програму розвитку інформатизації факультету інформатики - «Електронний факультет».

Distant

Оголошується набір учнів 11 класів та випускників шкіл на курси з підготовки до вступних екзаменів та зовнішнього незалежного оцінювання:

• пільги при вступі до НПУ ім. М.П.Драгоманова у 2019 році;
  • досвідчені викладачі Вузу;
  • якісна підготовка;
  • постійний комп`ютерний тренінг;
  • доступні ціни

f3     Відома ІТ-компанія ЕPAM Systems (https://www.training.epam.ua/) і факультет інформатики підписали угоду про співпрацю в освітній діяльності. 5 грудня 2018 року на факультет завітав директор освітніх програм цієї компанії Максим Почебут. Відбувалась деталізація пунктів угод, які передбачають проведення компанією для студентів нашого ВНЗ курсів з сучасних мов програмування, трьох тижневе стажування наших викладачів та відкриття навчального центру ЕPAM Systems на території факультету.

f2    Вже 7 рік факультет інформатики забезпечує навчання за дистанційною формою громадян Бразилії українського походження. Навчальний процес веде кафедра Інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін. 28 листопада 2018 року до Києва в НПУ приїхав Голова Бразильської репрезентації Віторіо Соротюк. Він отримав сертифікати про закінчення навчання для 22 слухачів курсів. Зустріч пройшла у теплій дружній обстановці.

DS

Шановні студенти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента!
17 листопада - День студента — найкраще свято, коли кожен своє «студентство» може відчути на всі сто! Бажаємо Вам, щоб спогади про студентські роки завжди були яскравими і барвистими, навчання давалося легко, дружба зі студентської лави була найвірнішою і міцною, а перша студентська любов — найчистішою і красивою! Будьте здорові, щирі і успішні!

З повагою деканат факультету.