26 грудня 2018 року в аудиторії 229 факультету інформатики  відбулося вишукане романтичне Свято музики та краси – Бал-маскарад! На ньому були присутні: декан факультету Кудін Анатолій Петрович,  викладачі, студенти факультету інформатики та шановні гості. Всі учасники балу були у відповідному вишуканому вбранні, які мали можливість послухати цікаві виступи талановитих студентів. Присутні були в захваті від чарівної і загадкової Хазяйки балу – Струтинської Оксани Віталіївни, заступника декана  з наукової роботи та міжнародних відносин! За результатами голосування учасників заходу обрали  Короля та Королеву Балу! Ними стали Однокозов Олександр і Дераженко Анастасія! Головна мета такого заходу – знайомство  чарівних дам з вишуканими кавалерами, можливість залучити студентство до прекрасного, спілкування викладачів і студентів в неформальній атмосфері! Дякуємо організаторам і учасникам дійства за прекрасний і позитивний вечір! Сподіваємось, що такий захід для факультету інформатики  буде традиційним кожного року!

З повагою і вдячністю

деканат факультету інформатики