Шановні абітурієнти та гості нашого сайту! Ви маєте можливість оглянути навчальні аудиторії нашого факультету. Запрошуємо навчатись на факультеті інформатики! Аудиторії:  340   339   1.51   1.51a   1.14   227   228   229

Telegram канал, оперативні новини з сайту факультету (БОТ) <<<Subscribe>>>.           Telegram канал, важливі оголошення студентам від деканату ФІ <<<Subscride>>>

IMG 0007   З 22 по 25 жовтня в м. Києві проходила Десята міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції, зокрема: 84 – заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; 336 – закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, обласних і міських органів управління освітою; 96 – закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів); 34 – виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, асоціації, фонди, видавництва, освітні портали.

У рамках виставки проводився конкурс освітніх інноваційних проектів. НПУ імені М.П.Драгоманова був представлений проектом «Організація змішаного навчання (blended learning) в університеті  із застосуванням інтерактивних smart-технологій» в номінації: «Інновації в підвищенні якості освіти»Керівник проекту:  ректор університету Андрущенко В.П.Наукові консультанти:  декан факультету інформатики Кудін А.П., декан факультету іноземної філології  Зернецька А.А.,  декан факультету української філології Висоцький А.В.,  декан факультету фізичного виховання і спорту Тимошенко О.В.,  декан фізико-математичного факультету Працьовитий В.М., декан природничо-географічного факультету Турчинова Г.В., декан факультет мистецтв Федоришин В.І., декан факультету корекційної педагогіки та психології Синьов В.М.Розробники: Центр цифрових технологій навчання НПУ імені М.П.Драгоманова: Олексієнко Ілля, Коваль Роман, Коваль Олександр, Бабич Володимир, Міненко Олена.За розробку інноваційного проекту авторитетне жюрі міжнародної виставки нагородило НПУ імені М.П.Драгоманова Почесним званням «Лідер інновацій в освіті».