Microsoft PowerPoint Presentation
Щорічно в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова серед кращих студентів університету всіх форм фінансування, які не отримували раніше іменних стипендій, відбувається конкурс на отримання:

• стипендії Міжнародного благодійного фонду імені
                                                                        М.П. Драгоманова у наступних номінаціях:

1. за відмінні успіхи у навчанні;
  2. за наукові досягнення;
  3. за творчі досягнення;
  4. за мистецькі здобутки;
  5. за високі спортивні досягнення;
  6. за активну участь у спортивно-масовій роботі;
  7. за участь у розбудові студентського самоврядування;
  • стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М.П. Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля»» у наступних номінаціях:
  1. за відмінні успіхи у навчанні;
  2. за творчі досягнення;
  3. за спортивні досягнення;
  4. за активну участь громадському житті університету;

За підсумками таємного голосування та рішення Комісії з визначення переможця учасники конкурсу на отримання стипендій у кожній номінації будуть відзначені:

1. за І місце – Сертифікатом стипендіата та стипендією у розмірі 300 грн. із коштів відповідного благодійного фонду, яка призначається відповідно до результатів літньої екзаменаційної сесії і встановлюється на навчальний рік;
  2. за ІІ місце – Дипломом;
  3. за ІІІ місце – Дипломом;

Голосування проходитиме на засіданні Студентської Ради університету за участі керівників відповідного структурного відділу та претендентів на стипендіюз 15 по 25 жовтня 2013 р. З 1 листопада2013 р. буде призначено засідання Комісії з визначення переможця.

Положення про стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова  >>

Положення про стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля»   >>

В 2013-2014 н.р. претендентами від Інституту інформатики для участі в конкурсі на отримання стипендій від Міжнародного благодійного фонду імені М. П. Драгоманова кращим студентам університету стали:

• студентка 51ІМ  групи Новіцька Любов у номінації за відмінні успіхи у навчанні ;

• студент 51ІЕ групи Петров Андрій у номінації за наукові досягнення;

• студентка 41ІА групи Гущик Юлія у номінації за творчі досягнення;

• студентка 21І групи Білецька Анна у номінації за участь у розбудові студентського самоврядування.

Претендентами від Інституту інформатики для участі в конкурсі на отримання стипендій від Міжнародного благодійного фонду імені М. П. Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля»» кращим студентам університету стали:

• студентка 41ІЕ групи Танська Світлана у номінації за відмінні успіхи у навчанні;

• студентка 41ІЕ групи Прищепа Наталія у номінації за активну участь громадському житті університету.