«Кращий студент Інституту інформатики – 2014»

Навесні в кожному інституті Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова традиційно проводиться конкурс-рейтинг «Кращий студент».

Рейтинг «Кращий студент» - системна програма, яка проводиться з метою визначення кращих студентів-магістрів університету - майбутніх фахівців педагогічної справи, спроможних до педагогічної творчості, наукового пошуку, які зробили особистий внесок у піднесення престижу професії вчителя, у розвиток авторитету університету, підтримки обдарованих і талановитих студентів, стимулювання розвитку їх творчого потенціалу.

На першому етапі конкурсу-рейтингу в Інституті інформатики серед студентів-магістрів, які є відмінниками навчання, було обрано трьох кращих (за  навчальним рейтингом протягом чотирьох останніх сесій, участю в науково-дослідній роботі та громадському житті інституту).

Результати голосування!

Кращі студенти-магістри Інституту інформатики 2014 року:

• Савчук Алла (51 ІМм група),
  • Хаврюк Олександр (51 ІМм група);
  • Кравець Олександр (51 ІМм група)

Основні положення рейтингу!