2013-02-15 15-05-56_80015 лютого 2013 року в аудиторії 340 відбулась зустріч директора Інституту інформатики професора Кудіна А.П. зі студентами інституту інформатики з питання участі студентів  в програмі Erasmus Mundus – EMERGE, в якій бере участь наш інститут.  Під час зустрічі проходив телеміст – Київ – Монпельє (Франція).

Erasmus Mundus - це міжнародна програма співпраці і мобільності у сфері вищої освіти, яку ініціювала та фінансує Європейська Комісія. Її головною метою є підвищення якості європейської вищої освіти і сприяння міжкультурному розумінню через співпрацю із країнами, що не входять до Європейського Союзу. Академічна мобільність студента/аспіранта — це можливість упродовж періоду навчання провчитись один або більше семестрів в іншому вищому навчальному закладі Європи, де готують фахівців з цієї ж спеціальності із зараху¬ванням дисциплін (кредитів) та періодів навчання.

EMERGE (Erasmus Mundus European Mobility with Neighbouring ReGion in the East: Ukraine, Moldova, Belarus) Європейська мобільність з сусідніми регіонами на Сході: Україна, Молдова, Білорусь. Координатор: Університет Олександру Іоана Куза (м. Яссі, Румунія).

EMERGE  -  це  міжнародна освітня програма, направлена на розширення потенціалу  міжнародної  співпраці  в  області вищої  освіти  університетів  Євросоюзу  та Білорусі, України, Молдови. Дана освітня програма не передбачає отримання академічного ступеня (бакалавра, магістра, кандидата наук тощо). Призначена для студентів 2-5 курсів, аспірантів.

Тривалість навчання: Студенти бакалаврату: від 1 семестру (6 місяців) до 1 академічного року (12 місяців). Студенти магістеріуму: від 1 семестру (6 місяців) до 1 академічного року (12 місяців). Аспіранти: до 6 місяців.

Куди можна поїхати? Це провідні університету Європи.

• Університет Олександру Іоан Куза (м.Яссі, Румунія).
  • Університет Граца (м.Грац, Австрія).
  • Університет  Монпельє II м.(Монпельє, Франція).
  • Університет Гронінгена (м.Гронінген, Нідерланди).
  • Ягелонський університет (м.Краків, Польща).
  • Університет Гранади (м.Гранада, Іспанія).
  • Університет Льовена (м.Льовен, Бельгія).
  • Фрідріх Шиллер університет (м.Єна, Німеччина).