Спорт

р1Закінчився волейбольний турнір серед студентських команд 16 факультетів університету. Перше місце завоювала команда нашого факультету, до якої входили: Шиян Михайло (ІІІ курс), Псуй Роман (ІІІ курс), Ступін Олександр (ІV курс), Борисенко Тетяна (ІІ курс), Попов Олексій (ІV курс), Москаленко Микола (І курс), Словачевська Оксана. Тренером збірної факультету був декан факультету Кудін А.П. Перемога була отримана завдяки наполегливій праці студентів на виснажливих тренуваннях.

Молодці! Так тримати!

3

З 23 квітня розпочинається першість з волейболу серед факультетів університету. Наш факультет представляє команда студентів, до якої входять: Шиян Михайло (ІІІ курс),Псуй Роман (ІІІ курс), Ступін Олександр (ІV курс),Борисенко Тетяна (ІІ курс), Дашкович Михайло (І курс), Красовський Кирил (ІІІ курс), Попов Олексій (ІV курс), Москаленко Микола (І курс), Колобова Вікторія (ІІ курс). Побажаємо нашим студентам виграти цей турнір! Гру нашої команди можна побачити у спортивному комплексі нашого університету. Приходьте і вболівайте за наших!

2

На факультеті пройшов відкритий чемпіонат факультету з швидких шахів (5 хвилин на одну партію). У відкритому чемпіонаті брали участь студенти фізико-математичного факультету.
   Перше місце завоював саме студент фізико-математичного факультету Червонюк Дмитро, друге місце студент першого курсу нашого факультету- Паучек Юрій. Красивою грою усіх присутніх захопила студентка 11 ІПЗ Єщенко Діана. Усі учасники отримали призи від декана факультету інформатики. А за результатами турніру сформована команда факультету інформатики, яка буде представляти наш факультет на Кубку ректора з шахів, що відбудеться в травні. Капітан команди – професор Самусенко Петро Федорович. Студенти – Паучек Юра, Кондра Вадим, Єщенко Діана і Малінін Руслан. Факультетський турнір закінчився сеансом одночасної гри, яку провів професор Семусенко П.Ф. Професор переконливо переміг студентів! Вітаємо Петра Федоровича!

1   18 квітня у спортивному комплексі нашого університет відбувся фінал Кубку ректора факультету інформатики з футболу серед студентських команд. У фіналі зійшлись команди 2 і 3 курсів. Довгий час йшла запекла боротьба і все йшло до пробиття 9-метрових штрафних ударів. Але в другому таймі студенти 3 курсу під керівництвом капітана Ткачук Євгена значно додали і перемогли з рахунком 6:2.
   Усі учасники отримали солодкі подарунки від декана факультету Кудіна А.П., а Кубок вдруге буде належати студентам 3 курсу. Вітаємо переможців!

futs

11 квітня о 15.00 на 3 поверсі нашого спорткомплексу пройде фінальна частина Кубку декана факультету з футболу серед студентських команд 1, 2 і 3 курсу.

Запрошуються вболівальники!