Спорт

f1    30 листопада 2018 року в аудиторії 340 пройшло Свято футболу на факультеті, в програмі якого було нагородження учасників студентського чемпіонату з футболу на факультеті і вручення Кубку декана факультету інформатики. Ігри проходили в спортивному залі нашого спорткомплексу протягом 2 місяців. В турнірі брали участь студенти чотирьох команд. Результати турніру: на четвертому місці – команда 1 курсу, на третьому – 2 курсу, другому – 4 курсі.

Переможцем чемпіонату і володарем Кубку стала команда 3 курсу (капітан Ткач Євген). Кращим гравцем турніру визнано Яценка Вадима. Кращий воротар – Горбунов Артем. Бомбардир турніру – Ткачук Євген.

Усі отримали солодкі подарунки від декана факультету.

316510321-23 вересня 2018 року студенти нашого факультету брали активну участь у третій спортивно-інтелектуальній грі "Profsport", яка відбулася на території спортивно-оздоровчої бази НПУ "Берізка". На учасників чекали кілька етапів, де вони  продемонструвати згуртованість команди, її фізичну підготовку та інтелектуальні здібності. Серед таких – були візитівка, нічний квест, туристичні змагання та інші.  Тематика цьогорічної гри – «Чемпіонат світу». Отож кожна команда методом жеребкування одержала певну країну, під прапором якої пройшла всі етапи. Життя в справжніх польових умовах неподалік узбережжя Київського моря лише додавало учасникам азарту та надавало особливого колориту заходу. Наші студенти на професійному рівні представили факультет і з гідністю пройшли всі етапи змагань тим самим підтвердили командний дух та єднання в досягненні мети. До учасників змагань завітала адміністрація факультету на чолі з деканом Франчуком В.М.  Василь Михайлович навідався до наметового містечка, поспілкувався зі студентами, привітав учасників, побажав усім успіхів в подальших змаганнях і справах!

table tennisШановні студенти!

Починається підготовка до першості НПУ з настільного тенісу.

Тренуванння студентів факультетів фізмат, інформатики та природничий будуть проходити у спорткомплексі

по ВІВТОРКАХ та ЧЕТВЕРГАХ о 15:30 (в ігровій залі на 2 поверсі)

З собою необхідно мати спортивну форму і взуття (обов’язково!). Якщо немає своєї ракетки, тренер видає на тренування.

Тренер з н.т.: Одаренко Микола Миколайович

Відповідальні за факультети: Дорохова О.В. та Нікольський А.Ю.

football

Шановні студенти!

З вівторка (20 лютого) починаються матчі кубка ректора з футболу

Розклад ігор

Цього року, згідно регламенту турніру, команда, яка не зявилась на одну гру без поважних причин буде діскваліфікована.

Відповідальні за факультети: природничий - Дорохова О.В. 067-910-92-69

Фізмат та інформатика - Нікольський А.Ю. 093 -145-05-87

unpf25 листопада 2017 року в місті Києві в спорткомплексі "Економіст" Національної академії державного управління при Президентові України відбувся II Чемпіонат України UNPF з пауерліфтингу та окремих дисциплін серед студентів», на якому студент 2 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" Факультету інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова Репянчин Олександр зайняв І місце у жимі штанги лежачи. Вітаємо нашого атлета та його тренерів Андрія Топчия та Юлію Топчий з таким досягненням та бажаємо йому подальших перемог і міцного здоров'я!