Наука

426 листопада 2019 на факультеті інформатика відбулась лекція "Переваги та недоліки професії програміста", провідного фахівця успішної української ІТ компанії, яка займається безпосередньою розробкою програмного забезпечення. Запрошений спікер – software інженер Тайкало Павло, компанія MacPaw.

Дуже дякуємо Павлу за цікаву лекцію !!!

Завжди дуже раді Вас бачити в НПУ!!!

wq2Нещодавно в стінах Київського Національного університету імені Т.Г. Шевченка пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Довузівська підготовка: інновації, виклики, перспективи”. Викладачі кафедри інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін долучилась до цієї події та взяли участь у конференції. На секції, яка була присвячена питанню Доуніверситетської підготовки громадян України були присутні викладач кафедри Міненко О.М., яка зробила доповідь про використання web-орієнтованої інформаційної системи для вирішення існуючої проблеми-недостатнього рівня комунікацій між викладачем і слухачами під час аудиторних лекцій на навчально-підготовчому відділенні Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Картуха О.О. - куратор підготовчого відділення НПУ імені М.П. Драгоманова. На секціях, які були присвячені питанням підготовки іноземних громадян були присутні к.п.н доцент Кудіна Т.М. та завідувач підготовчого відділення для іноземних громадян Кирковська О.Л. Цікаво було порівняти роботу підготовчих відділень різних учбових закладів України, проаналізувати досвід та сформувати пріоритети подальшого розвитку та покращення роботи підготовчих відділень. Метою відвідання конференції, було ознайомитись із роботою підготовчого відділення Київського Національного університету імені Т.Г. Шевченка та перейняти досвід у організації та проведенні конференцій такого рівня.

36662 525 вересня о 14:00 ауд. 340 відбулася цікава  лекція, присвячений "Advances in Soft Computing". Доповідач Слєпцов Анатолій Ілліч,  доктор технічних наук, професор кафедри управління та євроінтеграції Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Наукова діяльність пов'язана з розвитком методів ухвалення рішень в складних системах з суб’єктивними і нечіткими даними. Після захисту докторської дисертації в наукових журналах України, США і Європейського Союзу були опубліковані ряд наукових статей з розвитку теорії мереж Петрі і безперервній логіці, новим моделям мережевого планування і управління на основі нечіткої математики. Запропонований в них новий метод нечіткого мережевого планування і управління зацікавив фахівців Ben-Gurion International Airport. За посиланнями на наші публікації відоме використання цього методу китайськими ученими в управлінні рухом морських суден, в навчальному процесі та ін. Брав участь у виконанні ряду дослідницьких проектів, таких як «Моделювання керованої динаміки підводного апарату (типу торпеди)», «Моделювання аварійних режимів в енергосистемі з атомними електростанціями». Сподіваємось, що такі зустрічі надихнуть сучасного студента до нових великих відкриттів з прикладним використанням набутих знань!

rpi19-21 вересня 2018 року в рамках співпраці з комунальним позашкільним навчальним закладом «Київська Мала академія наук учнівської молоді» на базі  Навчального центру "Мала академія наук України" викладачі факультету інформатики Оніщенко Сергій Миколайович та Єфименко Василь Володимирович взяли активну участь в  Всеукраїнському  науково-освітньому проекті "Впровадження інноваційних технологій у системі МАН України". Під час проведення навчально-тренінгових занять з курсу "Мікрокомп'ютер Raspberry Pi- інструмент дослідника" представники нашого факультету отримали практичні навички та теоретичні відомості, щодо впровадження та введення ефективних методик навчання студентів основам робототехніки та сучасного програмування. За результатами заходи учасники отримали сертифікати.

IMG 20180523 171817092У рамках співпраці з КПНЗ «Київською Малою академію наук учнівської молоді» та факультету інформатики 23 травня 2018 року о 16.00 за адресою: м. Київ, вул. Пирогова 9, НПУ імені М.П. Драгоманова була проведена підсумкова сесія  відділення комп'ютерних наук.
Були вручені відзнаки і подяки переможцям ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, науковим та педагогічним керівникам, керівникам та методистам секцій відділення, членам журі та активним членам КПНЗ «Київської Малої академії наук учнівської молоді»  відділення комп'ютерних наук.
Сподіваємося, що всі випускники навчальних закладів, хто побували на цьому заході, найближчим часом стануть студентами нашого факультету!