00G62TCCAC                        

phone number

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

fmif.npu.edu.ua

   

logo joomla15-ii_ua  З січня 2009 року по червень 2012 року кафедра комп’ютерної інженерії Інституту інформатики на чолі із завідувачем кафедри В.П. Сергієнком брала участь у виконанні проекту «Освітні вимірювання, адаптовані до стандартів ЄС» PROJECT 145029-TEMPUS-2008-SE-JHCR за програмою Tempus IV. Проект сприяв розвитку кафедри та інституту, а також впровадженню нової магістерської спеціальності 8.18010022 – «Освітні вимірювання» за напрямом 1801 – «Специфічні категорії».

 

 

2

  28 вересня 2012 року представники команди виконавців проекту від НПУ імені М.П. Драгоманова у складі завідувача кафедри комп’ютерної інженерії, доктора педагогічних наук, професора В.П. Сергієнка, доцента кафедри комп’ютерної інженерії, кандидата педагогічних наук В.М. Франчука, методиста Науково-методичного центру моніторингу якості, магістрантки спеціальності «Освітні вимірювання» заочного відділення О.Л. Макаренко, магістрантки спеціальності «Освітні вимірювання» стаціонарного відділення А. Іващенко, випускника 2012 року НПУ імені М.П. Драгоманова, магістра з освітніх вимірювань В. Савченка брали участь у контрольній моніторинговій місії Національного Темпус-офісу в Україні щодо виконання проекту, яка відбулася у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. В презентації В.П. Сергієнко доповів про закуплене обладнання і комп’ютерну техніку, створені серверний центр та міжкафедральну комп'ютеризовану фізичну лабораторію, розроблені навчальні плани та програми, науково-методичне та матеріально-технічне забезпечення нової спеціальності. Виконавцями проекту від НПУ імені М.П. Драгоманова за 2009-2012 рр. було підготовлено 75 наукових публікацій, з них 18 посібників. За кошти проекту придбано 45 видань з освітніх вимірювань. Організовано спільно з партнерами 16 міжнародних і всеукраїнських наукових конференцій та науково-методичних семінарів. Проведено стажування викладачів університету в провідних університетах Європи (Римському університеті La Sapienza, Кельнському університеті, Малардаленському університеті) обсягом 120 людино-днів.

3

  В рамках проекту студенти Інституту інформатики брали участь у Всеукраїнських конкурсах науково-дослідних робіт. Зокрема, А. Іващенко здобула І місце у 2010 р. та ІІ місце у 2011 р.. Доцент кафедри комп’ютерної інженерії В.М. Франчук у 2011 р. став лауреатом Премії Верховної Ради для молодих учених. Результатами проекту захищено 1 докторську та 1 кандидатську дисертації, подано до захисту одну та підготовлено до захисту 2 кандидатські дисертації. Вперше в Україні здійснено випуск магістрів спеціальності «Освітні вимірювання» з врученням їм диплому з додатком європейського зразка Diploma Supplement під час Міжнародного форуму фахівців з освітніх вимірювань.

4

Представники НТО в Україні – менеджер з моніторингу Олена Оржель та координатор Світлана Бацюкова відзначили високий рівень здобутих результатів виконання проекту.

   

WEB-сервіси

gmail mobile 07 535x535 27215629  YouTube logo 2015.svg 57ebbd433df78c690fc6ffa0 unnamed homeHeaderLogoImage uk UA edocs fi Outlook.com Blog Asset 232x232 gHkOrVkf
   

Наші партнери

sEZWS0m0PlM sEZWS0m0PlM unnamed

   
© ALLROUNDER

Вхід