Київська державна академія водного транспорту
імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного
проводить
щорічний студентський конкурс IT – проектів

На конкурс приймаються студентські проекти за наступними напрямками:

- Мобільні додатки.
          - 2D – 3D графіка.
          - Хмарні технології.
          - Комп'ютерні ігри.
          - Соціальний ІТ проект.

Етапи конкурсу:

І етап (підготовчий): до 19 листопада 2015 року надіслати презентацію своєї роботи, що описує передумови виникнення та контекст проекту, пояснює актуальність проблеми, містить опис принципів роботи системи та зрозумілу демонстрацію. До презентації обов’язково додається пояснювальна записка.

ІІ етап (відбірковий): до 29 листопада 2015 року експертна комісія ознайомиться з поданими проектами та визначить кращі роботи, для участі у фінальному етапі конкурсу.

ІІІ етап (фінальний): з 15 по 17 грудня 2015 року безпосередня участь учасників, які особисто для членів журі та присутніх презентують і захищають свої проекти.

Фінальний етап відбудеться  в приміщенні Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (КДАВТ).

В кожній номінації буде визначено 1, 2, 3 призові місця.  Переможці конкурсу отримають від спонсорів конкурсу грошові винагороди та цінні подарунки.

У рамках конкурсу планується проведення цікавих лекцій передовими спеціалістами відомих міжнародних та вітчизняних ІТ - компаній.

Для участі у конкурсі необхідно до 10 листопада 2015 року надіслати заявку в оргкомітет або заповнити на сайті (itmaritime.com.ua).

Координатор проекту Ганношина Ірина Миколаївна:    тел.:  096-595-62-09;

КОНТАКТИ КДАВТ: