Новини та оголошення

Працевлаштування

Новини НПУ

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. 24 січня 2020 р. група фахівців Історичного факультету взяла участь в експертному круглому столі: «Формуємо нове сприйняття НАТО в Україні: навчальний курс “НАТО: сила, що захищає мирних громадян"»,що проходив в Укрінформ. Організатором стала Всеукраїнська спілка викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти, членами якої є фахівці факультету.

2. 17 січня 2020 року в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам денної та заочної форм навчання спеціальності дошкільної освіти факультету педагогіки і психології.

Випускники отримали дипломи магістра за напрямом «Дошкільна освіта» професійної кваліфікації – викладач закладу вищої освіти, інспектор з дошкільного виховання, а також за додатковими кваліфікаціями: практичний психолог у закладах освіти, вчитель початкової школи, вихователь дітей дошкільного віку з правом проведення занять іноземної мови, вчитель-логопед.

3.    21 січня 2020 року в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась Звітно-виборна профспілкова конференція, де голова Первинної профспілкової організації працівників університету Іван Тихонович Горбачук прозвітував про роботу профспілкового комітету за період 2015-2019 рр. за різними її напрямами: фінансово-господарської роботи (зокрема про отримання співробітниками університету матеріальної допомоги); організацію оздоровлення та відпочинку для працівників, культурно-просвітницької роботи; спортивно-оздоровчої (зокрема і про функціонування спортивно-оздоровчих занять з плавання); соціально-правової (стосовно  захисту прав працівників, їх відстоювання та захист, участь у мітингах та акціях протесту) і, звичайно ж, проведення інформаційної роботи.

4. Шановні драгоманівці, бухгалтерія Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова поспішає повідомити, що з нового року змінилися реквізити для оплати за навчання та проживання в гуртожитку.