112Колектив і студентство Інституту інформатики вітають студента 4-го курсу 41 ІМ групи напряму підготовки «Інформатика*» (спеціалізація «Матема­тика») Інституту інформатики Генсьорського Володимира Мироновича з призначеннямстипендії Київського міського голови, який є одним з переможців конкурсного відбору 2014 року.

Стипендію призначено згідно з розпорядженням Київського міського голови «Про призначення стипендії Київського міського голови студентам міста» №669 від 23.09.2015 р.

Всього в НПУ ім. М.П.Драгомановалауреатами стипендії Київського міського голови 2014/15  навчального року стали чотири студенти >>>.

Володимир приймає активну участь у науково-організаційній та науково-дослідній роботі. У квітні 2015 року був обраний на посаду голови Студентського наукового товариства Інституту інформатики. Є активним учасником роботи студентського наукового гуртка під керівництвом доцента кафедри комп’ютерної інженерії, кандидата педагогічних наук В.М. Франчука. Два роки поспіль був лауреатом стипендії Михайла Петровича Драгоманова.

Систематично працює над підвищенням свого професійного та інтелектуального рівня, брав участь у студентських конференціях. Значну увагу приділяє практичному освоєнню сучасних комп'ютерних технологій, активно займається програмуванням в різних середовищах.

Студент має наступні публікації:

˗      Генсьорський В.М. Особливості і методика викладання інформатики в початковій школі. X Всеукраїнська студентська наукова конференція «Сучасні проблеми фізико-математичних наук та методики їх викладання»: матеріали конференції. – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2015. – 80-82 с.

˗         Генсьорський В.М. Вплив рейтингів вищих навчальних закладів на якість освіти //Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова – 2015. –№ 43. –  подано до друку.

˗         Генсьорський В.М. Виховний потенціал творів Т.Шевченка про подвиги українських козаків //Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова – 2015. –№ 43. –  подано до друку.

˗         Генсьорський В.М. Рейтинг вищих навчальних закладів України.  [Електронний ресурс] // Студентське електронне видання. «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». –  Електрон. дан. (1 файл) – К., 2015. – № 1. – 2c. –  Режим доступу: http://e-journals.npu.edu.ua/index.php/ikt/ article/view/103–  Назва з екрану.

Володимир є відмінником навчання з першого курсу, протягом всього періоду навчання за результатами заліково-екзаменаційних сесій отримував лише підвищену стипендію, його навчальний рейтинг складає - 94,32 бали за 100-баловою, 5 балів – за 4-баловою шкалою оцінювання.

У майбутньому прагне стати висококваліфікованим працівником і майстром своєї справи.

Бажаємо Володимиру нових успіхів у житті та творчості!