ovКафедра комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань факультету інформатики запрошує Вас на навчання у першій в Україні магістратурі за спеціальністю 011 Науки про освіту (Освітні вимірювання).

Ви маєте змогу обрати за Вашим бажанням одну з трьох спеціалізацій, а саме:

• Системний аналіз даних в освітніх вимірюваннях
  • Адміністрування  освітніх вимірювань
  • Інформаційно-комунікаційні технології в освіті

Вступити на цю спеціальність Ви можете на базі будь-якої попередньо здобутої освіти.

Окрім випускників бакалаврату, у нас навчаються аспіранти, кандидати наук, директори шкіл та їх заступники, методисти відділів освіти, співробітники Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів, які забезпечують організацію ЗНО на території усієї країни.

Чому варто обрати нашу спеціальність?

1. Якщо Ви аспірант чи докторант – ми допоможемо Вам протягом навчання, яке триває 1,5 роки, організувати та провести педагогічний експеримент, опрацювати його результати.
  2. Для викладачів та учителів – це можливість подальшого кар'єрного росту, оскільки кваліфікація, яку Ви здобудете – керівник закладу з оцінювання якості освіти, фахівець у галузі освітніх вимірювань.
  3. Ви матимете змогу відвідувати лекції міжнародних фахівців з моніторингу якості освіти та оцінювання.
  4. Практична підготовка проходить у профільних установах, які займаються моніторингом та оцінюванням в освіті.

Можливі місця працевлаштування:

Þ      Український та регіональні центри оцінювання якості освіти;

Þ      Центри, відділи, лабораторії моніторингу якості освіти навчальних закладів;

Þ      Центри, відділи, лабораторії моніторингу якості освіти органів місцевого
самоврядування;

Þ      Відділи кадрів установ державної та приватної форми власності;

Þ      Кадрові агентства та рекрутингові компанії.

Вартість навчання складає:

• денна форма навчання 11 000 грн.
  • заочна форма навчання 9 000 грн.

Детальнішу інформацію можна знайти у буклеті.

1ov

2ov